Can Zincir - Hoş Geldiniz - Zincir, Can, Can Zincir, ZİNCİR, CANZİNCİR, Bursa,Nilüfer,Türkiye,Zincirişleri,canzincir.com, canzincir.net - Hakkımızda

Can Zincir / Hakkımızda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HAKKIMIZDA

Firmamız CAN ZİNCİR SAN ve TİC A.Ş. olarak 01.03.2017 tarihinde   CAN ZİNCİR  markamız  ile  5 mm ile  55 mm arasında her türlü çelik baklalı zincir  imalatı yapmaya  başlamış  bulunmaktayız.Daha önceki  18  yıllık  iş tecrübesi ve  birikimini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

 Firmamız üretimleri zincirlerin kullanıldığı alanlar içerisinde marinalar, şeker fabrikaları, çimento fabrikaları, Termik Santraller, Kömür İşletmeleri, yük asansörleri, caraskal imalatçıları, konveyör imalatçıları, tekne ve yat imalatçıları, tarım ve hayvancılık ile alakalı alanlarda ve genel maksatla işlerde kullanılmaktadır.

Geçmiş  yıllar  içerisinde  maddi  ve  manevi  katkılarından  dolayı  öncelikle  siz  değerli  müşterilerimize  ve  ailemiz  bireylerine  gösterdikleri  iyi  niyet  için  teşekkürlerimizi  sunarız. 
Bizlerde  CAN ZİNCİR  ailesi olarak  kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sürekli yenilenen teknolojisiyle üretimini en kısa  sürede ve düşük  maliyetle üreterek  siz değerli   müşterilerimize  ulaştırılmasını sağlamaktır.

DEĞERLERİMİZ

CAN  ZİNCİR  markamız  ile,

*Müşteri memnuniyeti

*Kalite odaklılık

*Sürekli iyileştirme ve geliştirme

*Teknoloji ve yenilik

*Yaratıcılık

*Dürüstlük ve açıklık

*Güvenilirlik

*Çevreye ve topluma duyarlılık

 

MİSYONUMUZ

CAN  ZİNCİR  markamız  ile müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.
                                                              

VİZYONUMUZ

CAN  ZİNCİR  markamız  ile  imalatını  yapmış  olduğumuz  tüm zincir  ve  aksesuarlarının her  alanda  dünyanın önde  gelen firmaları arasında olarak  en son teknolojik  makine  ve  ekipman ile  makine  parkurunu desteklemek sürekli gelişen müşteri  beklentilerini karşılayan  müşteri ve  çalışanlarına  değer  katarak  onların memnuniyetini sağlayan topluma ve  ülkesine  faydalı bir  şirket  olmak, 

 

ÜRÜN KAPSAMI

Ürünlerimiz şu kapsam ,başlık veya sektörlerde kullanılır.Zincir,çelik baklalı zincir,Çelik Zincir,gemi zinciri,lokmalı zincir,GTİP 731589,GTİP 731520,Çapa zinciri,mapa,zincir kilidi,lama,gübre sıyırıcı zincir,katı gübre sıyırıcı zincir,maden zinciri,kömür maden zinciri,tersane zinciri,çeki zinciri,çimento fabrikaları zincir,şeker fabrikaları zincir,elektrik santrali zinciri,nalbur zinciri,tel çekme,logar kapak zinciri,besi zinciri,marina zinciri,ırgat zinciri.